. . .
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Kerko Biznesin
Numrat e rendesishem
Policia - 92 / mob 911
Ndihma e shpejte - 94
Zjarrfikset - 93
U. R. Batllava - 038 541 211
KEK Kujdestaria - 038 227 842
Ngrohtorja - 038 541 780
Aeroporti - 038 59 58 123
Stac. Autobusave - 038 550 011
PTK - 988
Vala - 555
Valuta Euro
EUR - Blerja: 1.8 - Shitja: 1.7
USD - Blerja: 1.3 - Shitja: 0.75
GBP - Blerja: 1.4 - Shitja: 0.70
LEK - Blerja: 123.45 - Shitja: 123.45
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Sallone Bukurie / Kozmetik√ę
PRONTO SALLON ONDULIMI
 
PRONTO SALLON ONDULIMI

femra&meshkuji kryejm këto shërbime:
Premje,Fenirim,Shatir,Ngjyrosje,
Minivall, Mbjelljen e qerpikëve,
Rregullimin e vetullave,Grimim,
Frizura si dhe shërbime për estetikë
Depilim,Tretman për fytyrë, Manikir-Pedikir,
Mbjelljen e thonjëve....

Adresa: Rr.Bill Klinton (përballë KEK-ut) Prishtinë-Kosovë
Tel: 038 225 606
e_mail: salloni.pronto@gmail.com

.
. . .
 
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
 
. . .
  Footeri