. . .
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Kerko Biznesin
Numrat e rendesishem
Policia - 92 / mob 911
Ndihma e shpejte - 94
Zjarrfikset - 93
U. R. Batllava - 038 541 211
KEK Kujdestaria - 038 227 842
Ngrohtorja - 038 541 780
Aeroporti - 038 59 58 123
Stac. Autobusave - 038 550 011
PTK - 988
Vala - 555
Valuta Euro
EUR - Blerja: 1.8 - Shitja: 1.7
USD - Blerja: 1.3 - Shitja: 0.75
GBP - Blerja: 1.4 - Shitja: 0.70
LEK - Blerja: 123.45 - Shitja: 123.45
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Prodhime Tjera
EURO-PLAST
EURO-PLAST
EURO-PLAST
EURO-PLAST
EURO-PLAST
 
EURO-PLAST

Adresa: Rr.Lidhja e Prizrenit 10000-Prishtinë

 

Cel: 044 112 848,044 112 847,044 167 719,044 453 333

 

e-mail:euro-plast_11@hotmail.com

 

 

Furnizojmë me të gjitha llojet e qeseve të najllonit gjithashtu bëjmë mbishkrimin e qeseve sipas porosisë

 

Letër të bardhë mbështjellëse me kg.

 

Letër për hamburgera

 

Qese të vogla najloni për barnatore dhe parfumeri

 

Gota dhe lugë plastike

 

Folia alumini dhe folia të najlonit si dhe

 

Thasë për mbeturina

 

.
. . .
 
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
 
. . .
  Footeri