. . .
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Kerko Biznesin
Numrat e rendesishem
Policia - 92 / mob 911
Ndihma e shpejte - 94
Zjarrfikset - 93
U. R. Batllava - 038 541 211
KEK Kujdestaria - 038 227 842
Ngrohtorja - 038 541 780
Aeroporti - 038 59 58 123
Stac. Autobusave - 038 550 011
PTK - 988
Vala - 555
Valuta Euro
EUR - Blerja: 1.8 - Shitja: 1.7
USD - Blerja: 1.3 - Shitja: 0.75
GBP - Blerja: 1.4 - Shitja: 0.70
LEK - Blerja: 123.45 - Shitja: 123.45
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Prodhim i Drurit dhe Plastikes / Roleta
Megaplast Roleta
 
Megaplast Roleta

Adresa: Mitrovicë - Mbretëresha Teutë, te ish Tregu

Vushtrri - Dëshmorët e Kombit, afër shkollës së policisë

044 15 74 16

049 15 74 16

049 14 91 91

www.roleta-megaplast.com

info@roleta-megaplast.com

 

Roleta Veneciane nga Alumini dhe Druri

Roleta të Jashtme nga Alumini dhe Plastika

Perde Vertikale nga Tekstili

Perde Roller nga Tekstili dhe Bambusi

Perde Zebra “produkti më i ri”

Dyer Harmonike (PVC).

 

 

 

.
. . .
 
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
 
. . .
  Footeri