. . .
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Kerko Biznesin
Numrat e rendesishem
Policia - 92 / mob 911
Ndihma e shpejte - 94
Zjarrfikset - 93
U. R. Batllava - 038 541 211
KEK Kujdestaria - 038 227 842
Ngrohtorja - 038 541 780
Aeroporti - 038 59 58 123
Stac. Autobusave - 038 550 011
PTK - 988
Vala - 555
Valuta Euro
EUR - Blerja: 1.8 - Shitja: 1.7
USD - Blerja: 1.3 - Shitja: 0.75
GBP - Blerja: 1.4 - Shitja: 0.70
LEK - Blerja: 123.45 - Shitja: 123.45
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Restaurante, Kafeteri
Villa Marigona
Villa Marigona
Villa Marigona
Villa Marigona
Villa Marigona
 
Villa Marigona

Adresa: Magjistralja Prishtinë-Shkup (Te rrethi I QMI-së)

Cel: 044 884 433 / 044 883 885

 

Dreka Zyrtare

Konferenca –salla VIP-extra

Organizimin e ahengjeve-dasmave

Kuzhina Tradicionale

Dhoma speciale VIP me klimë –xhakuzi-kabllovik

Dhoma për pushim dhe fjetje -bungalora

.
. . .
 
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
 
. . .
  Footeri