. . .
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Kerko Biznesin
Numrat e rendesishem
Policia - 92 / mob 911
Ndihma e shpejte - 94
Zjarrfikset - 93
U. R. Batllava - 038 541 211
KEK Kujdestaria - 038 227 842
Ngrohtorja - 038 541 780
Aeroporti - 038 59 58 123
Stac. Autobusave - 038 550 011
PTK - 988
Vala - 555
Valuta Euro
EUR - Blerja: 1.8 - Shitja: 1.7
USD - Blerja: 1.3 - Shitja: 0.75
GBP - Blerja: 1.4 - Shitja: 0.70
LEK - Blerja: 123.45 - Shitja: 123.45
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Restaurante, Kafeteri
Qetësia
Qetësia
Qetësia
Qetësia
Qetësia
 
Qetësia

Adresa: Koshtovë-Mitrovicë

Cel: 044 (049) 164 232

Restaurant i këndshëm me pamje nga natyra dhe liqeni.Ambient tepër komod dhe romantik, ku mundë të shijoni gatime tradicionale dhe internacionale bazuar në produkte , specialitete qengji dhe peshku të cilat mundë ti shijoni edhe nga teraca. Shërbimi i shkëlqyer dhe stafi me eksperiencë e bëjnë që ky restaurant të radhitet në vendet e para.

.
. . .
 
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
 
. . .
  Footeri