. . .
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Kerko Biznesin
Numrat e rendesishem
Policia - 92 / mob 911
Ndihma e shpejte - 94
Zjarrfikset - 93
U. R. Batllava - 038 541 211
KEK Kujdestaria - 038 227 842
Ngrohtorja - 038 541 780
Aeroporti - 038 59 58 123
Stac. Autobusave - 038 550 011
PTK - 988
Vala - 555
Valuta Euro
EUR - Blerja: 1.8 - Shitja: 1.7
USD - Blerja: 1.3 - Shitja: 0.75
GBP - Blerja: 1.4 - Shitja: 0.70
LEK - Blerja: 123.45 - Shitja: 123.45
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Kompani sigurimesh
SFK Security
 
SFK Security

Kompania e sigurimit fizik "SFK Security"
Adresa: Rr.Jusuf Gervalla 104 B
Prizren, Kosovė
Tel: 038/723 333
Mob: 044/880 959 - 049/500 757
Fax: 038/722 963
Web: www.sfk-security.com
Email: info@sfk-security.com


SFK Security

- Bėnė sigurimin fizik tė objekteve me roje tė trajnuara

- Monton kamera nė objekte tė ndryshme

- Monton dhe monitoron sistemet e alarmeve kundėr thyerjeve dhe zjarit

  Me ne ndjehuni te sigurt...

.
. . .
 
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
 
. . .
  Footeri