. . .
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Kerko Biznesin
Numrat e rendesishem
Policia - 92 / mob 911
Ndihma e shpejte - 94
Zjarrfikset - 93
U. R. Batllava - 038 541 211
KEK Kujdestaria - 038 227 842
Ngrohtorja - 038 541 780
Aeroporti - 038 59 58 123
Stac. Autobusave - 038 550 011
PTK - 988
Vala - 555
Valuta Euro
EUR - Blerja: 1.8 - Shitja: 1.7
USD - Blerja: 1.3 - Shitja: 0.75
GBP - Blerja: 1.4 - Shitja: 0.70
LEK - Blerja: 123.45 - Shitja: 123.45
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Qendra rekreative, sportive
Swiss Wellnes Park
Swiss Wellnes Park
Swiss Wellnes Park
Swiss Wellnes Park
Swiss Wellnes Park
 
Swiss Wellnes Park

Adresa: Fshati Bai Moc  km  11 në Magjistralën Prishtinë-Mitrovicë

Cel:044 510 059/ 044 510 069

www.swisswellnesspark.com

e-mail: swisswellnesspark@hotmail.com

Pishinë verore dhe dimrore + piceri

Bar Restaurant

Masazhe+Solarium+Xhakuzi+Sauna

Kurse noti për të gjitha moshat

Ku kënaqësia nuk ka fund

 

.
. . .
 
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
 
. . .
  Footeri