. . .
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Kerko Biznesin
Numrat e rendesishem
Policia - 92 / mob 911
Ndihma e shpejte - 94
Zjarrfikset - 93
U. R. Batllava - 038 541 211
KEK Kujdestaria - 038 227 842
Ngrohtorja - 038 541 780
Aeroporti - 038 59 58 123
Stac. Autobusave - 038 550 011
PTK - 988
Vala - 555
Valuta Euro
EUR - Blerja: 1.8 - Shitja: 1.7
USD - Blerja: 1.3 - Shitja: 0.75
GBP - Blerja: 1.4 - Shitja: 0.70
LEK - Blerja: 123.45 - Shitja: 123.45
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Mobilje inventar
Bliri
Bliri
Bliri
Bliri
 
Bliri

Magjistralja Ferizaj-Shkup

Cel: 044 121 938

044 108 111

www.blirimob-ks.com

Mobileria BLIRI & MOB merret me prodhimin e të gjitha llojeve të mobileve.

Ofrojmë kuzhina, dhoma pritjeje, dhoma gjumi, tavolina të ndryshme, regalla,

komodina, etj. Pranojmë porosi. Ne orfrojmë mobile me komoditet dhe kualitet

të lartë, dizjan bashkëkohor, me çmime shumë të volitshme. Përvojë shumëvjeçare.

Mobileria BLIRI & MOB gjendet në magjistralen Ferizaj - Shkup, afër Urës së Madhe.

Ejani dhe na vizitoni që të bindeni në cilësinë e prodhimeve tona.

Transporti për të gjithë klientët tanë është falas nëpër tërë Kosovën.

Ju mirëpresim.

.
. . .
 
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
 
. . .
  Footeri