. . .
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Kerko Biznesin
Numrat e rendesishem
Policia - 92 / mob 911
Ndihma e shpejte - 94
Zjarrfikset - 93
U. R. Batllava - 038 541 211
KEK Kujdestaria - 038 227 842
Ngrohtorja - 038 541 780
Aeroporti - 038 59 58 123
Stac. Autobusave - 038 550 011
PTK - 988
Vala - 555
Valuta Euro
EUR - Blerja: 1.8 - Shitja: 1.7
USD - Blerja: 1.3 - Shitja: 0.75
GBP - Blerja: 1.4 - Shitja: 0.70
LEK - Blerja: 123.45 - Shitja: 123.45
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Mobilje inventar
ARDENO
Cel: 068 20 21 187 / Tel&Fax 00355 435 66 74
Autostrada Tiranë - Durrës Km2 Tiranë
ART DESIGN
+377 44 444 666 +377 44 668 888
Adresa: Rr. Xhavit Ahmeti nr.1 (prodhimi) - Prishtinë Rr.Nazim Gafurri nr.45 (salloni) - Prishtinë
Arta
Mob: +377 (0) 44 164 167 e-mail: arta_shkupolli@hotmail.com
Adresa: Prishtinë
Bliri
Cel: 044 121 938 044 108 111 www.blirimob-ks.com
Magjistralja Ferizaj-Shkup
Elnor
Tel: 038 580 506 Fax: 038 580 507 www.elnor.eu
Adresa: Magjistralja Prishtinë - Ferizaj Zona e re industriale km. 8 10000 Prishtinë, Kosovë
ASTRAZUPI
Cel: 044 501 996 044 672 510 044 117 105 E-mail: astrazupi_oo@yahoo.com
Adresa: Astrazup - Malishevë
EXTRA DIZAIN
Cel: 044 170 990 / 049 170 990
Adresa: Matiqan - Prishtinë
Fitimi
Cel:+377 (0) 44 176 330
Adresa:Qendra e Bizneseve -Mitrovicë
Galenteria Group
Tel & Fax. +381 38 570 870 +381 38 243 790 Mob: +377 44 120 684
Adresa: Kosovë, Podujevë Rr. Skenderbeu nr.150
INOX DESIGN
Tel: 038 577 406 Cel: 044 129 225
Adresa: Pakashticë e Epërme-Podujevë
KOSOVATREG
Tel: +381 (0) 280 324 057 MOb: +377 (0) 44 230 860
Adresa: Brigada e UÇk-së pn. Gjilan
MOBILERIA  IDRIZI
Cel: 044 209 629, 044 347 241
Fabrika gjendet në Pjetershticë- Shtime
Mobileria Bizzarro
Mob: (+377) 44 698 598
Adresa: Ne km e 7 Prishtinë -Aeroport Fushë Kosovë-Bresje.
Mobileria Doni
Cel: 044 (049) 355 655
Adresa: Rr.Agim Hajrizi Shtëpia e Mallrave Lux-Mitrovicë dhe në Fushë –Kosovë Rr Nëna Terezë
Mobileria Fisi
TeL: +381 (0) 38 225 888 Mob: +377 (0) 44 117 323 e-mail: fis-ks@hotmail.com
Adresa: Bregu i Diellit - Aktash I rr.Hilmi Rakovica nr. 136 Prishtinë
N.P.T  MOBILE DEKOR
Nr. Tel. +377 (0) 44 27 56 56
Dardani 2 Tahir Shala Nr.11(rruga pёr loxhё) 30000 PEJЁ KOSOVЁ
NIKA ENTERIER
Mob: 044 145 266
PROFIL STAR
Cel: 044 112 944 E-mail: profilstar@hotmail.com www.profilstar.com
Adresa: Greme - Ferizaj
Promoplast
Cel: 044 224 428 / 044 287 644
Adresa:Greme –Ferizaj dhe në Fushë-Kosovë
TEFIK ÇANGA
Mob: +377 (0) 44 124 771 Fax: +381 (0) 290 20 500 www.tefikcangadesign.com
Adresa: Rr Ahmet Kaçiku nr.1 Ferizaj
Valteks
Tel: +381 (0) 290 243 668 Fax: +381 (0) 290 243 876 Mob: +377 (0) 44 476 365 044 883 515 info@valteks.com www.valteks.com
Adresa: Km 4 Prizren - Therandë në Lubizhdë
Walker
Tel: +381 (0) 38 236 337 Fax: +381 (0) 38 244 135 Mob: +377 (0) 44 501 361 044 261 451, 044 297 314
Adresa: Rr. Mbreti Bardhyl nr. 22 - Prishtinë
Zdrukthtaria Pisha
Cel: 044 285 573 / 049 285 573
Adresa: Rr Jasharajve pn-Drenas
.
. . .
 
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
 
. . .
  Footeri