. . .
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Kerko Biznesin
Numrat e rendesishem
Policia - 92 / mob 911
Ndihma e shpejte - 94
Zjarrfikset - 93
U. R. Batllava - 038 541 211
KEK Kujdestaria - 038 227 842
Ngrohtorja - 038 541 780
Aeroporti - 038 59 58 123
Stac. Autobusave - 038 550 011
PTK - 988
Vala - 555
Valuta Euro
EUR - Blerja: 1.8 - Shitja: 1.7
USD - Blerja: 1.3 - Shitja: 0.75
GBP - Blerja: 1.4 - Shitja: 0.70
LEK - Blerja: 123.45 - Shitja: 123.45
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Laminat parket
ETIKA
ETIKA
 
ETIKA

Rr Rrafshi i Sopisë 23000 Suhareke Republika e Kosovës

Tel: 038 718 783

       038 717 628

Fax: 038 718 782

Mobil: 044 502 264 dhe 044 126 975
www.etika.tk
info@etika.tk
Etika-ks@hotmail.com

Laminat, parket, mozaik, dyer, dritare, shkallë,
dyer për garazh dyer te hyrjes e shumë artikuj tjerë.
Me çmime të volitshme!!!
“KUALITETI GARANCA JONË”

.
. . .
 
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
 
. . .
  Footeri