. . .
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Kerko Biznesin
Numrat e rendesishem
Policia - 92 / mob 911
Ndihma e shpejte - 94
Zjarrfikset - 93
U. R. Batllava - 038 541 211
KEK Kujdestaria - 038 227 842
Ngrohtorja - 038 541 780
Aeroporti - 038 59 58 123
Stac. Autobusave - 038 550 011
PTK - 988
Vala - 555
Valuta Euro
EUR - Blerja: 1.8 - Shitja: 1.7
USD - Blerja: 1.3 - Shitja: 0.75
GBP - Blerja: 1.4 - Shitja: 0.70
LEK - Blerja: 123.45 - Shitja: 123.45
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Hotele/Motele/Restorante
Hoteli Çarshia e Jupave
Hoteli Çarshia e Jupave
Hoteli Çarshia e Jupave
Hoteli Çarshia e Jupave
Hoteli Çarshia e Jupave
 
Hoteli Çarshia e Jupave

Adresa: Ismail Qemajli 9 
50000 GJAKOV

Tel&Fax: 0390 326 798 ; 0390 330 444

Mob: 044  129 159 ; 049 129 159

Email: qarshiaejupave@hotmail.com

Web: http://www.qarshiaejupave.com


Hoteli Çarshia e Jupave e ka zanafillen nga një traditë

e vjetër 60 vjeçare të familjes Jupa. Hoteli kombinon traditen e vjetër

te qytetit me të renë, duke ofruar kështu një vend të rehatshëm për të

pushuar, ushqyer, tregtuar dhe për punë.  Hoteli karakterizohet me pritje

te ngrohtë dhe miqsore duke ju bërë në ketë mënyrë të ndjeheni si në shtëpine tuaj .

Hoteli ofron zgjedhje në llojet e dhomave, përfshirë këtu :

De Lux, Suite, Lux, Standarte. Në to ju mundë te gjeni 

sauna, xhakuzi, hidromasazh, kaminë etj. Te gjitha dhomat janë moderne dhe

të pajisura me TV kabllor, mini bar, telefon, internet, dvd, radio,tharëse

flokësh, mobileri te rehatshe dhe pastërti maksimale.

Restoranti karakterizohet me kuzhinën tradicionale lokale. Gjithashtu kuzhina

nderkombetare është e pranishme me specialitetet e saja.

Hoteli posedon sallen e konferencave qe ofron mundesinë e zhvillimit të

takimeve ndryshme, dhe është e kompletuar me gjithë pajisjet e nevojshme

për nje takim ose konferencë  të suksesshme.

Dhe për një relax dhe çlodhje apo edhe për një takim aty gjendet edhe

aperitiv bari, qe i paraprin galerisë së dyqaneve brenda hotelit.

 
Për më shumë informata ju lutem vizitoni webfaqen tonë
www.qarshiaejupave.com

.
. . .
 
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
 
. . .
  Footeri