. . .
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Kerko Biznesin
Numrat e rendesishem
Policia - 92 / mob 911
Ndihma e shpejte - 94
Zjarrfikset - 93
U. R. Batllava - 038 541 211
KEK Kujdestaria - 038 227 842
Ngrohtorja - 038 541 780
Aeroporti - 038 59 58 123
Stac. Autobusave - 038 550 011
PTK - 988
Vala - 555
Valuta Euro
EUR - Blerja: 1.8 - Shitja: 1.7
USD - Blerja: 1.3 - Shitja: 0.75
GBP - Blerja: 1.4 - Shitja: 0.70
LEK - Blerja: 123.45 - Shitja: 123.45
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Hotele/Motele/Restorante
RAFAELO HOTEL
RAFAELO HOTEL
RAFAELO HOTEL
RAFAELO HOTEL
RAFAELO HOTEL
 
RAFAELO HOTEL

Adresa: Shëngjin - Albania

Hyrja kryesore 50 m majtas

Nr. kontakti:

 

+355 672079277 / 0672011033

 

Ne bregdetin e Shengjinit ne ju ftojme te pushoni duke ju ofruar nje

akomodim ne hotelin tone “RAFAELO HOTEL ”, 100 m larg bregdetit

 , i pajisur me 100 dhoma komode te pajisura me TV, ajer te kondicionuar

,tualet,etj.Hoteli ka bar ne ambjent te jashtem dhe te brendshem,parking,

restorant me gatime  tradicionale dhe europiane . Ketu do te gjeni sherbim

cilesor,  argetim ne terrenet sportive ,relax , sauna, ambjente çlodhese

te gjelberuara dhe pishine me parametra bashkekohore. Sherbim i

kulturuar dhe staf profesionist.

Ofron te gjitha kushtet e nje akomodimi perfekt.

 

.
. . .
 
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
 
. . .
  Footeri