. . .
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Kerko Biznesin
Numrat e rendesishem
Policia - 92 / mob 911
Ndihma e shpejte - 94
Zjarrfikset - 93
U. R. Batllava - 038 541 211
KEK Kujdestaria - 038 227 842
Ngrohtorja - 038 541 780
Aeroporti - 038 59 58 123
Stac. Autobusave - 038 550 011
PTK - 988
Vala - 555
Valuta Euro
EUR - Blerja: 1.8 - Shitja: 1.7
USD - Blerja: 1.3 - Shitja: 0.75
GBP - Blerja: 1.4 - Shitja: 0.70
LEK - Blerja: 123.45 - Shitja: 123.45
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Hotele/Motele/Restorante
HOTEL AMAZONA
HOTEL AMAZONA
HOTEL AMAZONA
HOTEL AMAZONA
HOTEL AMAZONA
 
HOTEL AMAZONA

Adresa:Ne km-8 te rruges Prishtine-Mitrovice

 

Cel:044 454 454, 044 197 419,044 297 331

 

www.hotelamazona.com

 

 

Hotel Amazona ofron 16 dhoma moderne me TV dhe

internet,salle me 200 ulese, gatime tradicionale dhe

internacionale,amient te mrekullueshem,personeli me eksperience

shumevjeqare,te gjitha keto bejne qe ky Hotel te radhitet

 ne vendin e pare…

.
. . .
 
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
 
. . .
  Footeri