. . .
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Kerko Biznesin
Numrat e rendesishem
Policia - 92 / mob 911
Ndihma e shpejte - 94
Zjarrfikset - 93
U. R. Batllava - 038 541 211
KEK Kujdestaria - 038 227 842
Ngrohtorja - 038 541 780
Aeroporti - 038 59 58 123
Stac. Autobusave - 038 550 011
PTK - 988
Vala - 555
Valuta Euro
EUR - Blerja: 1.8 - Shitja: 1.7
USD - Blerja: 1.3 - Shitja: 0.75
GBP - Blerja: 1.4 - Shitja: 0.70
LEK - Blerja: 123.45 - Shitja: 123.45
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Hotele/Motele/Restorante
HOTEL ESTRADA
HOTEL ESTRADA
HOTEL ESTRADA
HOTEL ESTRADA
HOTEL ESTRADA
 
HOTEL ESTRADA

Adresa: Kilometri i 7-të në

magjistralën Prizren-Suharekë Kosovë

Telefon : 044 208 848, 044 504 032, 044 501 687

Telefon: 049 501 500, 049 504 032, 049 801 800

E-mail: info@hotelestrada.net

Web: http://www.hotelestrada.net

Hotel Estrada është një nga hotelet prestigjoze kosovare. I ndodhur pranë  Podgurit të Prizrenit, rrënz maleve të Sharrit, hotel Estrada ofron pamje relaksuese, të bukur dhe plotë gjallëri.

Themeluar pak vite më parë, hotel Estrada ju ofron qetësinë dhe komoditetin që e kërkon secili. Hotel Estrada është hotel modern që ofron komfort dhe cilësi në shërbime, andaj është shumë i lëverdisshem për çifte ose familje që dëshirojnë të pushojnë dhe të relaksohen.
 

Hoteli ofron një sherbim të shkëlqyer dhe dhoma mjaft te rehatshme e të mobiluara me shije e elegance. Te gjitha dhomat jane te pajisura me televizor satelitor, hidromasazh, minibar, ajer te kondicionuar, akses interneti, telefon, sherbim dhome 24 oresh. Të gjitha dhomat posedojnë edhe ballkonin me pamje të ndryshme.

Hotel Estrada posedon edhe sallën prej 610 m2, me një arkitektur unike dhe pamje artistike, ideale për organizimin e konferencave, takimeve, prezantimeve, si dhe për organizimin e ceremonive dhe ahengjeve të ndryshme familjare.

Po ashtu kuzhina ju ofron meny të pasur me specialitete të ndryshme tradicionale vendore dhe evropiane. Në hotel Estrada ju mund të njiheni me shijet e përkryera që ofron kuzhina moderne me staf profesional.

Në hotel Estrada do të gjeni të gjitha shërbimet e nevojshme, një mjedis magjik, qetësinë dhe intimitetin. Sherbim i kujdesshem dhe atmosfera mikpritese ju sigurojne nje qendrim mbreslenes.

 

.
. . .
 
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
 
. . .
  Footeri