. . .
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Kerko Biznesin
Numrat e rendesishem
Policia - 92 / mob 911
Ndihma e shpejte - 94
Zjarrfikset - 93
U. R. Batllava - 038 541 211
KEK Kujdestaria - 038 227 842
Ngrohtorja - 038 541 780
Aeroporti - 038 59 58 123
Stac. Autobusave - 038 550 011
PTK - 988
Vala - 555
Valuta Euro
EUR - Blerja: 1.8 - Shitja: 1.7
USD - Blerja: 1.3 - Shitja: 0.75
GBP - Blerja: 1.4 - Shitja: 0.70
LEK - Blerja: 123.45 - Shitja: 123.45
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Hotele/Motele/Restorante
Motel&Restaurant Natyra
Motel&Restaurant Natyra
Motel&Restaurant Natyra
Motel&Restaurant Natyra
Motel&Restaurant Natyra
 
Motel&Restaurant Natyra

Motel&Restaurant Natyra ofron intimitetin e një parajse të vërtetë,restauranti ka shumëllojshmëri të ushqimeve dhe shërbime cilsore.

Dhoma moderne me stil dhe komoditet për netë të qeta dhe pushime relaksuese

Adresa:Në km.e 10 të magjistrales Prishtinë-Podujevë

kontaktoni në cel 044 577 775 - Restauranti / 044 700 040 - Moteli

 

.
. . .
 
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
 
. . .
  Footeri