. . .
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Kerko Biznesin
Numrat e rendesishem
Policia - 92 / mob 911
Ndihma e shpejte - 94
Zjarrfikset - 93
U. R. Batllava - 038 541 211
KEK Kujdestaria - 038 227 842
Ngrohtorja - 038 541 780
Aeroporti - 038 59 58 123
Stac. Autobusave - 038 550 011
PTK - 988
Vala - 555
Valuta Euro
EUR - Blerja: 1.8 - Shitja: 1.7
USD - Blerja: 1.3 - Shitja: 0.75
GBP - Blerja: 1.4 - Shitja: 0.70
LEK - Blerja: 123.45 - Shitja: 123.45
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Dyer dritare
Muri Plast
Muri Plast
Muri Plast
Muri Plast
Muri Plast
 
Muri Plast

Adresa: Bukosh-Therandë

Cel: 044  (049) 142 114 /  044 (049) 338 401

www.muriplast.com

email: muri_plast@yahoo.com

Muri Plast ne Bukosh te Suharekes merret me prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika, ku me lenden e pare furnizohet nga firma e njohur gjermane aluplast ( Karlsruhe Germany ) te trashesis 7 cm, 8 cm, dhe 8.5 cm, ngjyr e bardh dhe ngjyre kafe,merret me prodhimin e rroletave te plastikes dhe te aluminit te cilat mund te funksionojn me motor dhe me telekomand, ku kutia mund te jete mbrenda dhe jashte dritares, merret me prodhimin e xhamit termopan me dy xhama dhe tre xhama termoizolues, posedojm gjitha llojet e xhamave, normal me ngjyra dhe LLOVI i cili largon rrezet e diellit gje qe ne kohet e nxehta ne shtepin tuaj mbizoteron freskia, ne baze te kerkeses xhami mund te mbushet edhe me gas (argon). Firma Muri Plast ne Bukosh merret me prodhimi e harqeve ( qemereve ) te dimensioneve te ndryshme, jemi furnizues ne gjithe Kosoven me harqe te profilit aluplast, dhe me qmime shum te volitshme... Fale seriozitetit dhe perkushtimit ndaj punes tek ne nuk mungon kualiteti sepse ne fabriken ton prodhohen te gjitha elementet qe e kompletojn nje Dere apo Dritare prandaj japim garancion 10 vjeqar per punen ton... Dhuroni shtepis suaj dhuraten me te mire, sepse shtepia ndertohet vetem njeher prandaj meriton cilesi dhe kualitet evropian... Faleminderit Muri plast Bukosh.

 

.
. . .
 
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
 
. . .
  Footeri