. . .
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Kerko Biznesin
Numrat e rendesishem
Policia - 92 / mob 911
Ndihma e shpejte - 94
Zjarrfikset - 93
U. R. Batllava - 038 541 211
KEK Kujdestaria - 038 227 842
Ngrohtorja - 038 541 780
Aeroporti - 038 59 58 123
Stac. Autobusave - 038 550 011
PTK - 988
Vala - 555
Valuta Euro
EUR - Blerja: 1.8 - Shitja: 1.7
USD - Blerja: 1.3 - Shitja: 0.75
GBP - Blerja: 1.4 - Shitja: 0.70
LEK - Blerja: 123.45 - Shitja: 123.45
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Dyer dritare
TRIMI –AL PVC
TRIMI –AL PVC
TRIMI –AL PVC
TRIMI –AL PVC
TRIMI –AL PVC
 
TRIMI –AL PVC

Adresa: Veternik-Prishtinë (afër Grand Store)

Cel: 044 169 734 / 044 180 001

e-mail: bekimi2008@live.com

 

Ofrojmë këto prodhime :

Dyer dhe dritare nga plastika nga prodhues gjerman Salamander &Alu Plast si dhe nga Alumini

Alumil,Elvial,Profilko

Puna dhe kualiteti është i yni ,ndërsa e juaja është të na vizitoni

.
. . .
 
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
 
. . .
  Footeri