. . .
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Kerko Biznesin
Numrat e rendesishem
Policia - 92 / mob 911
Ndihma e shpejte - 94
Zjarrfikset - 93
U. R. Batllava - 038 541 211
KEK Kujdestaria - 038 227 842
Ngrohtorja - 038 541 780
Aeroporti - 038 59 58 123
Stac. Autobusave - 038 550 011
PTK - 988
Vala - 555
Valuta Euro
EUR - Blerja: 1.8 - Shitja: 1.7
USD - Blerja: 1.3 - Shitja: 0.75
GBP - Blerja: 1.4 - Shitja: 0.70
LEK - Blerja: 123.45 - Shitja: 123.45
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Auto sallone
Reforma Sh.P.K
Reforma Sh.P.K
Reforma Sh.P.K
Reforma Sh.P.K
Reforma Sh.P.K
 
Reforma Sh.P.K

Adresa: Rr.Prishtinë-Mitrovicë (Shkabaj) km 4

Tel&Fax:038 563 019

Tel:038 563 018

Cel: 044 151 112/ 044 114 864

www.reforma.pr.com

e-mail:r eformacompany@reforma-pr.com

-Shitja e automjeteve me shumicë dhe pakicë

-Servisimi i automjeteve

-Kontrollimi teknik

-Diler i autorizuar për shitjen e automjeteve të markës ''AUDI''

 -Përfaqësuese e autorizuar për shitjen e

 produkteve të këtyre kompanive Europiane:

 -LUK

 -INA

 -FAG

 -HELLA

 -MAHLE

 -ELRING

 -BILSTEIN

 -KAYABA

 -FEBI

 -METELLI

 -TRW

 -LUCAS

 -REMSA

 -GRAF

 -FIFT

 -ISAM

 -TOTAL KLOKERHOLM

 -MAXI CAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.
. . .
 
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
 
. . .
  Footeri