. . .
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Kerko Biznesin
Numrat e rendesishem
Policia - 92 / mob 911
Ndihma e shpejte - 94
Zjarrfikset - 93
U. R. Batllava - 038 541 211
KEK Kujdestaria - 038 227 842
Ngrohtorja - 038 541 780
Aeroporti - 038 59 58 123
Stac. Autobusave - 038 550 011
PTK - 988
Vala - 555
Valuta Euro
EUR - Blerja: 1.8 - Shitja: 1.7
USD - Blerja: 1.3 - Shitja: 0.75
GBP - Blerja: 1.4 - Shitja: 0.70
LEK - Blerja: 123.45 - Shitja: 123.45
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
Auto sallone
Auto Sherreti
Auto Sherreti
Auto Sherreti
Auto Sherreti
Auto Sherreti
 
Auto Sherreti

Adresa: Magjistralja Ferizaj - Prishtinë - Ferizaj

Mob: +377 (0) 44 324 624

044 164 990, 044 790 999

www.autosherreti.com

Salloni i automobilave Autosherreti bën shitjen, blerjen dhe ndërrimin e të gjitha llojeve të veturave. Bëjmë transportimin e veturave nga vendet evropiane. Te salloni i automobilave Autosherreti gjeni të gjitha llojet e veturave me çmime të arsyeshme.Ne kemi dëshmuar përvojën tonë në tregtinë e automobilizmit. Ndjehuni më komod me veturat tona. Salloni i automobilave Autosherreti gjendet në kilometrin e tretë të magjistralës Ferizaj - Prishtinë.

Na vizitoni!

.
. . .
 
Ju duhet ta instaloni Flash Player per ta pare faqen! Shkarko nga ketu.
 
. . .
  Footeri